Послуги та продукти

Фізична охорона

Основним напрямком нашої діяльності на ринку послуг фізичної охорони є спільне застосування на об’єктах, що охороняються, як безпосередньо фізичних постів, так і технічних засобів охорони, що використовуються для підвищення ефективності та надійності всього комплексу забезпечення безпеки об’єктів.

Наші охоронці в обов’язковому порядку проходять атестацію ДСО (Державна служба охорони).

Екіпірування: спеціальний костюм охоронця (зима-літо), міліцейського зразка «Титан» або костюм, відповідний внутрішній політиці клієнта.
Озброєння: кийок, газовий балон, пістолет встановленого Законом зразка.
Додаткове обладнання: радіозв’язок і екстрена зв’язок з черговою частиною, відповідними посадовими особами.

Підбір людей здійснюється виходячи з вимог клієнта і особливостей об’єкта, але не старше 45 років, які пройшли службу в армії, з обов’язковою перевіркою у психіатра, нарколога і подальшим обстеженням комісією в мед. управлінні ГУ МВС м. Києва.
Атестацію ДСО охоронець проходить після здачі іспитів зі спеціальних дисциплін та отримання посвідчення державного зразка.
Наша компанія надає також послуги досвідчених високо кваліфікованих водіїв – охоронців.

Централізоване управління постами охорони здійснюється начальником служби охорони (начальником охорони об’єкта). Інформація про стан справ на об’єкті, що охороняється постійно передається оперативному черговому фірми за встановленим графіком. У разі відсутності своєчасного доповіді з об’єкта, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення зв’язку з об’єктом і при необхідності висилається оперативна мобільна група.

На випадок екстрених ситуацій, існує також резервна група оперативного

Розцінки, вартість охоронних послуг компанії Сатурн-К:

Вартість охоронних послуг може варіюватися залежно від від обсягу виконуваних робіт, рівня інспекторів охорони, технічної укріпленості об’єкту, що охороняється і форми оплати. Остаточний розрахунок вартості охорони об’єкта проводитися після обстеження об’єкта, визначення режиму і узгодження порядку охорони об’єкта.

Щоб замовити послугу фізичної охорони об’єкта в Києві Вам необхідно звернутися за адресою:

м. Київ, 03118, Червонозоряний проспект, 150 А, оф. 82

secretary@saturn.k.kiev.ua

Або скористайтеся формою зворотного зв’язку на нашому сайті.