Охоронні послуги

Основним напрямком нашої діяльності на ринку послуг охоронної діяльності є спільне застосування на об’єктах (житлових, офісних, промислових) що охороняються, фізичних постів і технічних засобів охорони, що використовуються для підвищення ефективності та надійності всього комплексу забезпечення безпеки об’єктів згідно чинного законодавства України.

Охоронна діяльність складається із комплексу заходів щодо несення служби охоронниками на об’єктах у вигляді: денних, цілодобових постів охорони тощо. Кожний пост охорони має свою структуру та виконує свої обов’язки відповідно із затвердженою Інструкцією.

Централізоване управління постами охорони об’єктів (житлових будинків, навчальних закладів, офісних приміщень, будівельних та промислових майданчиків та інш.) здійснюється начальником служби охорони (начальником охорони об’єкта) під керівництвом начальника служби безпеки компанії. Інформація про стан справ на об’єкті, що охороняється постійно передається оперативному черговому компанії за встановленим графіком та інструкціями. У разі відсутності своєчасного доповіді з об’єкта, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення зв’язку з об’єктом і при необхідності висилається оперативна мобільна група.

Екіпірування: спеціальний одяг охоронця, що відповідає внутрішній політиці клієнта.

Підбір охоронників відбувається з урахуванням індивідуальних вимог та побажань клієнта, особливості і складності об’єкта, але не старше ніж 45 років, які пройшли службу в ВСУ України, МВД України, інших спеціалізованих підрозділах, з обов’язковою перевіркою у психіатра, нарколога і подальшим обстеженням комісією в медичних підрозділах Міністерства внутрішніх справ України.

На випадок екстрених ситуацій, існує резервна оперативна група.

Наша компанія надає послуги високо кваліфікованих досвідчених водіїв – охоронців, охоронників фізичних осіб для супроводу як громадян України так і іноземних осіб.

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ